Szybka 128 "Sumo, zabawa z mocowaniem dla każdego”

nazwa szkoły:
W Gimnazjum nr 2 w Łodzi

ŁÓDZKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
I KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO
90-142 Łódź, ul. Kopcińskiego 29
sekretariat ds. doskonalenia tel./fax (042) 678 10 85 e-mail:wcdnikp@wckp.lodz.pl
dyrektor tel. (042) 678 33 78, fax (042) 678 07 98 www.wckp.lodz.pl

Łódź, dnia 12 listopada 2012

ROK SZKOLNY 2012/2013
„Sumo, zabawa z mocowaniem dla każdego”

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego zaprasza nauczycieli wychowania fizycznego z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na warsztaty metodyczne, których celem będzie prezentacja Sumo-nowej atrakcyjnej formy realizacji zajęć lekcyjnych w codziennej pracy nauczyciela.
Program zajęć:
• Sumo w pigułce,
• Sumo amatorskie jako wszechstronna i ogólnorozwojowa dyscyplina sportowa,
• Sumo w systemie współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży w Polsce,
• przepisy-Sumo,
• Sumo na lekcji wychowania fizycznego i zajęciach pozalekcyjnych,
• przykładowy scenariusz zajęć z prezentacją multimedialną,
• propozycje gier i zabaw z mocowaniem.

Zajęcia odbędą się 5 grudnia 2012 r. w godzinach 14.30 – 16.00 w Gimnazjum nr 2 w Łodzi,
ul Jaracza 26. Warsztaty prowadzą nauczyciele wychowania fizycznego, trenerzy sportów walki:
Krzysztof Marciniak, Łukasz Góral, Piotr Górski.

Opłata za udział w zajęcia wynosi 3 zł. Każdy z uczestników otrzyma materiały dydaktyczne podsumowujące spotkanie. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o przesłanie na adres ŁCDNiKP wypełnionej Karty Zgłoszenia do dnia 30 listopada 2012 r.

Opracował:
doradca metodyczny wychowania fizycznego
Maciej Matczak
Proszę o zamieszczenie „SZYBKIEJ INFORMACJI” na tablicy ogłoszeniowej w pokoju nauczycielski

załączniki: