TURNIEJ GETBOLA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH i GIMNAZJUM

TURNIEJ GETBOLA

TURNIEJ GETBOLA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJUM
Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w III TURNIEJU GETBOLA,
który odbędzie się 28 maja 2014 r. w godzinach 9.00 – 15.00 na boisku Gimnazjum nr 7 ul. Rojna 33.
Organizatorem Turnieju jest Pan Zbigniew Truszkiewicz we współpracy z doradcami metodycznymi ŁCDNiKP Krystyną Solarz i Maciejem Matczakiem. Celem Turnieju jest upowszechnienie nowej dyscypliny sportu oraz wskazanie możliwości włączenia jej w lekcje wychowania fizycznego.
GETBOL to gra w jednoosobową piłkę nożną na bramki o wymiarach 40 cm na 60 cm, na boisku 12 m na 19 m.
Przed Turniejem zawodnicy i nauczyciele zostaną zapoznani z przepisami gry utworzonymi przez Polską Organizację GETBOLA.
Dla najlepszych uczestników przygotowano puchary i pamiątkowe dyplomy.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie załączonej Karty Zgłoszenia i przesłanie jej do Gimnazjum nr 7 (fax 42 6522750) do dnia 27 maja 2014 r.
Uwaga!
Szkoła może zgłosić maksymalnie 2 uczestników – uczniów klas IV – IV.
Nie przewiduje się podziału na kategorie wiekowe. Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem Turnieju
Opracowała: Krystyna Solarz