WDRAŻANIE UCZNIÓW DO PRZESTRZEGANIA ZASAD I REGUŁ

Modelowe zajęcia edukacyjne dla nauczycieli wychowania fizycznego
Wdrażanie uczniów do przestrzegania zasad i reguł

Modelowe zajęcia edukacyjne dla nauczycieli wychowania fizycznego w szkołach podstawowych
                      Wdrażanie uczniów do przestrzegania zasad i reguł

Doradcy metodyczni Ewa Sprawka i Krystyna Solarz zapraszają nauczycieli wychowania fizycznego w szkołach podstawowych na zajęcia modelowe i konsultację grupowa, które odbędą się 10 kwietnia 2013 r.  w Szkole Podstawowej nr 34 ul. Ćwiklińskiej 9  w  godz. 13.40 – 16.00.

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie lekcja Wdrażanie uczniów do przestrzegania zasad i reguł. Lekcja jest pierwszą z zaplanowanego cyklu, prezentującego rozwiązania organizacyjno – metodyczne zorientowane na wymagania określone w podstawie programowej. Po lekcji odbędzie się konsultacja grupowa, której celem jest wskazanie wpływu zmian
w podstawie programowej na sposób planowania pracy nauczyciela. Zabawy i gry zaprezentowane podczas zajęć mogą być stosowane nie tylko w klasach IV – VI, ale również w edukacji wczesnoszkolnej.

Zajęcia poprowadzi Pani Agata Bors – Nawrocka, nauczycielka wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 34.
Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest przesłanie na adres ŁCDNiKP wypełnionej Karty Zgłoszenia do dnia 10 kwietnia 2013 r.  lub zgłoszenie na adres e-mail doradców: sprawka@wp.pl lub kristel06@wp.pl Uczestnicy otrzymają potwierdzenie udziału oraz plan metodyczny lekcji.

Serdecznie zapraszamy!

Opracowała: