O nas

 

                            "Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski"

                                                                                                                            Benjamin Franklin

Witamy na stronie adresowanej do nauczycieli przedmiotów przyrodniczych, wychowania fizycznego oraz zajmujących się edukacją zdrowotną.
Doradcy metodyczni Pracowni Przyrodniczej i Prozdrowotnej w ramach  doskonalenia i doradztwa prowadzą systematyczne spotkania edukacyjne w tym: konsultacje indywidualne i grupowe, doradztwo przywarsztatowe, modelowe zajęcia edukacyjne i wiele innych.
Nasza oferta skierowana jest do wszystkich nauczycieli - zarówno rozpoczynających karierę zawodową, jak i do nauczycieli dysponujących dłuższym stażem pracy i sprzyja doskonaleniu w zakresie: planowania, organizowania i badania efektów procesu dydaktyczno - wychowawczego, doborze i adaptacji / tworzenia  programów nauczania i materiałów dydaktycznych, rozwijania umiejętności metodycznych, podejmowania działań innowacyjnych.
Jesteśmy przekonani, że współpraca z nauczycielami zaowocuje osiągnięciem wspólnie zakładanych  celów.

Na tej stronie uzyskacie Państwo aktualne informacje o planowanych formach doskonalenia i doradztwa zawodowego. Będziecie też Państwo mieli okazję publikować opracowane przez Was wartościowe materiały wspomagające pracę innych nauczycieli.

Zapraszamy do współpracy!!!