Placówki należące do Łódzkiej Sieci Szkół i Przedszkoli Promujących Zdrowie (kwiecień 2012 r.)
PRZEDSZKOLA
L.P | Nazwa przedszkola | Nazwisko Dyrektora | Adres placówki | Koordynator | Rok uzyskania Certyfikatu Ł | Rok uzyskania Certyfikatu W |
---|---|---|---|---|---|---|
Przedszkole Specjalne nr 1 | Edyta Płatek | 91-015 Łódź | Maria Raszewska | 2007 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 2 | Iwona Dworczyk Wiśniewska | 93-426 Łódź | Mariola Koszot | 2004 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 10 | Elżbieta Jaśkiewicz | 90-338 Łódź | Monika Grabiszewska | 1999 | 2009 | |
Przedszkole Miejskie | Małgorzata Karczewska | 94-208 Łódź | Olczyk Ilona | 2009 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 14 | Mariola Florczak
| 91-403 Łódź, | Agnieszka Kulma | 2001 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 15 | Ewa Madej | 90-036 Łódź | Danuta Andrzejewska | 2010 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 17 | Irena Czech | 93-213 Łódź, | Anna Rakowska | 2000 |
| |
Przedszkole Miejskie nr 20 | Lidia Sokalska
| 93-347 Łódź, | Lidia Sokalska | 2005 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 34 | Iwona Zygmunciak
| 93-180 Łódź, | Alicja Miniak | 1999 |
| |
Przedszkole Miejskie nr 35 | Beata Humel
| 91-058 ŁÓDŹ | Małgorzata Mrozowicz | 2003 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 39 | Anna Nogacka | 91-426 Łódź | Monika Szymaniak |
2010 |
| |
Przedszkole Miejskie nr 47
| Violetta Andrzejczak
| 91-867 ŁÓDŹ | Aleksandra Pietrzak | 2009 |
| |
Przedszkole Miejskie nr 4 | Iwona Zając | 91-802 Łódź | Ewelina Kapusta | 2001 |
| |
Przedszkole Miejskie nr 50 | Sylwia Kubicka | 91-438 ŁÓDŹ, | Beata Taraska | 2009 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 53 | Wanda Choińska
| 91-017 Łódź | Jolanta Świerczyńska | 2000 | 2005 | |
Przedszkole Miejskie Nr 55 | Joanna Poselt | 94-047 Łódź, | Beata Frątczak |
2008 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 65 | Iwona Sibilska | 93-100 Łódź | Aneta Nowak | 2000 |
| |
Przedszkole Miejskie nr 73 | Anna Cechulska | 91-012 Łódź | Katarzyna Radek | 2000 |
| |
Przedszkole Miejskie nr 81 | Iwona Błażejewska
| 91-838 ŁÓDŹ , | Agnieszka Górecka | 2005 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 84 | Beata Lach | 90-133 Łódź | Urszula Pieniążek | 2008 |
| |
Przedszkole Miejskie nr 88 | Małgorzata Wągrowska | 93-503 Łódź, | Aneta Gajda | 2002 |
| |
Przedszkole Miejskie nr 98 | Ewa Rudnicka | 90-764 Łódź | Dominika Moszczyńska | 2002 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 102 | Violetta Kwiatkowska – Feja | 93-142 Łódź | Halina Brodziak | 2000 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 105 | Wioletta Chatys | 91-037 Łódź | Dorota Pakuła – Goś |
2003 |
| |
Przedszkole Miejskie nr 117 | Ewa Wiśniewska | 93-248 Łódź | Monika Bilińska | 1999 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 119 | Liliana Zbiorczyk | 93-203 Łódź | Elżbieta Rześniowiecka | 2008 |
| |
Przedszkole Miejskie nr 121 | Katarzyna Kaźmierczak
| 91-013 Łódź | Katarzyna Janowska | 1999 |
| |
Przedszkole Miejskie nr 122 | Iwona Snochowska | 93-540 Łódź | Anna Pankonin apankonin@wp.pl | 2000 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 125 | Bożena Miłosz | 90-158 Łódź | Małgorzata Wicher | 2003 |
| |
Przedszkole Miejskie nr 126 | Magdalena Jan - Ander
| 93-253 Łódź | Iwona Mosińska |
1999 |
2010 | |
Przedszkole Miejskie nr 128
| Jadwiga Matyszewska
| 91-144 Łódź | Marianna Gralka |
2000 |
2005 | |
Przedszkole Miejskie nr 131 | Maria Zakrzewska
| 93-272 Łódź | Dorota Grodzicka | 2000 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 138 | Katarzyna Świątek
| 90-030 Łódź | Katarzyna Lipińska
| 2003 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 149 | Leokadia Lato | 91-469 Łódź | Dorota Różycka Cichacz | 2009 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 155 | Małgorzata Godycka – Ćwirko | 93-149 Łódź | Krystyna Dziewiątak |
2012 |
| |
Przedszkole Nr 170 | Dorota Tobiasz | Ewa Dworzyńska | 2010 |
| ||
Przedszkole Nr 185 | Elżbieta Makowska – Kuś | 92-207 Łódź | Ewa Bonowicz |
2010 |
| |
Przedszkole Miejskie nr 200 | Mariola Niepsuj | 93 – 323 Łódź | Dagmara Gliszczyńska | 2002 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 215 | Anna Grunert | 93-356 Łódź | Monika Nowak | 2004 |
| |
Przedszkole Miejskie Nr 220 | Anna Glowacka | 90-251 Łódź | Małgorzata Juszkiewicz | 2001 |
| |
Przedszkole Miejskie nr 227 | Krystyna Beer | 92 – 310 Łódź, | Iwona Skóra | 2005 |
| |
Przedszkole Miejskie nr 233 | Jolanta Kowalska
| 93-642 Łódź | Alina Przybysz
| 2008 |
|
SZKOŁY PODSTAWOWE
L.P | Nazwa szkoły | Nazwisko Dyrektora | Adres placówki | Koordynator | Rok uzyskania Certyfikatu Ł | Rok uzyskania Certyfikatu W |
---|---|---|---|---|---|---|
Szkoła Podstawowa | Mirosława Marciniak
| ul. Sterlinga 24 | Agnieszka Pająk | 2006 |
| |
Szkoła Podstawowa | Małgorzata Cylke
| 91-144 Łódź, | Izabela Witas | 2005 |
| |
Szkoła Podstawowa | Krystyna Przygod | 92-332 Łód | Agnieszka Fladrowska | 1996 |
| |
Szkoła Podstawowa | Elżbieta Kubicka-Horosiewicz | 94-054 Łódź, | Marzena Skibińska | 2007 |
| |
Szkoła Podstawowa | Jolanta Boguta | 94-107 Łódź | Małgorzata Szubska | 2006 |
| |
Szkoła Podstawowa Nr 12 | Anna Wróblewska | 92-306 Łódź | Jolanta Orłowska Kaźmierczak | 1996 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 19 | Krzysztof Chmiel | 84-108 Łódź | Sabina Kazimierczyk | 1996 | 2005 | |
Szkoła Podstawowa nr 23 | Elżbieta Jankowska –Muzolf | 90-707 Łódź, | Izabela Kaszczyk | 2001 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 24 | Magdalena Ambroszczyk | 91-308 ŁÓDŹ | Małgorzata Kuć | 2006 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 26 | Michał Różański | 90-745 Łódź, | Beata Jończyk | 2000 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 29 | Elżbieta Jurek | 92-338 Łódź | Agnieszka Parnes | 2003 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 33 | Anna Kalet | 92 – 512 Łódź, | Dorota Rochmińska | 1996 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 34 | Agnieszka Błażejczyk | 92-508 Łódź | Anna Sikora anna_sikora@vp.pl | 1996 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 35 | Krzysztof Durnaś | 91-013 Łódź | Maria Wójcik | 1996 | 2005 | |
Szkoła Podstawowa nr 37 | Agnieszka Góra | 93-207 Łódź | Maria Kucharska | 1996 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 38 | Zbigniew Kazuń | 93-144 Łódź | Danuta Skonka | 1999 | 2005 | |
Szkoła Podstawowa nr 39 w SOSW nr 6 | Anna Tomaszewska | 91-866 Łódź | Aneta Fortuna - Szymczyk | 2003 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 40 | Małgorzata Palmowska
| 94-203 Łódź | Mariola Jabłońska | 2000 | 2008 | |
Szkoła Podstawowa nr 42 | Iwona Pabich | 93 – 552 Łódź | Joanna Kubasiewicz | 2001 | 2005 | |
Szkoła Podstawowa nr 44 | Paweł Miszczak | 94-054 Łódź | Ilona Warycha | 1993 | 2005 | |
Szkoła Podstawowa nr 46 | Jadwiga | 90-531 Łódź | Dorota Peła-Matusiak | 2005 | 2009 | |
Szkoła Podstawowa Nr 51 | Katarzyna Lipińska | 93-510 Łódź | Agata Winter | 1996 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 54 | Wiesława Sęk | 91-050 Łódź, | Bogumiła Depczyńska | 2005 |
| |
Szkoła Podstawowa Nr 55 | Anna Sendor | 91-349 Łódź | Urszula Spychalska | 1998 |
| |
Szkoła Podstawowa Nr 60 | Małgorzata Żołowicz | 91-518 Łódź | Zofia Rachilewicz |
|
| |
Szkoła Podstawowa nr 61 | Dariusz Nowak | 91-520 Łódź, | Teresa Kotynia | 2002 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 64 | Anna Jagielska | 93 262 Łódź | Agnieszka Grzelak | 2002 | 2005 | |
Szkoła Podstawowa Nr 65 | Iwona Kupczyk – Dzierbicka | 91-322 Łódź, | Dorota Poborca | 2011 |
| |
Szkoła Podstawowa Nr 70 | Bogumiła Cichacz | 90-207 Łódź | Elżbieta Dmowska | 2000 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 79 | Anna Wituła | Łódź 91-404 | Kamila Kochowicz | 2000 | 2009 | |
Szkoła Podstawowa nr 81 | Bożena | 91- 762 Łódź | Monika Jakóbiec | 2003 | 2007 | |
Szkoła Podstawowa nr 83 | Agnieszka Dymel | 93 – 165 Łódź, | Dorota Rozwens | 2001 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 91 | Konrad Kurczewski | 91-078 Łódź | Iwona Filanowska | 2003 | 2005 | |
Szkoła Podstawowa Nr 95 | Dorota Szymonowicz | 91-232 Łódź | Grażyna Wojciechowska | 2007 |
| |
Szkoła Podstawowa | Urszula Rados | 91-744 Łódź, | Magdalena Ochocka ochmad@o2.pl | 2007 |
| |
Szkoła Podstawowa | Grażyna Mastalerz | 93 – 379 Łódź | Joanna Świątek | 2003 | 2006 | |
Szkoła Podstawowa | Sławomir Ruciński | 93-329 Łódź | Małgorzata Wildner | 2002 | 2008 | |
Szkoła Podstawowa | Małgorzata Tomaszewska | 90-252 Łódź, | Małgorzata | 2006 |
| |
Szkoła Podstawowa | Danuta Baszczyńska | 93-010 Łódź | Iwona Helińska-Pluskota | 2003 |
| |
Szkoła Podstawowa Nr 114 | Agnieszka Trapsza – Lorek | 92-310 Łódź | Elżbieta Olczyk | 2006 |
| |
Szkoła Podstawowa | Beata Pietrzak | Łódź 91-231 | Beata Olczyk | 2002 |
| |
Szkoła Podstawowa | Dorota Pocheć | 91-503 Łódź | Małgorzata Sobieska | 1996 | 2006 | |
Szkoła Podstawowa | Marzena Rybowska | 93-429 Łódź | Mirosława Buchowicz mirabuch@wp.pl | 1998 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 130 | Aleksandra Sawicka – Kowalczyk | 93-645 Łódź | Krzysztof Bednarek | 2006 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 141 | Sławomir Maciejewski | 92-402 Łódź | Izabela Marszałek | 2001 |
| |
Szkoła Podstawowa | Małgorzata Staciwa | 93 - 219 Łódź | Jolanta Chmiela | 2004 |
| |
Szkoła Podstawowa | Dorota Kłodzińska | 90 -559 Łódź | Anna Zach | 2002 |
| |
Szkoła Podstawowa | Andrzej Woziński | 90-513 Łódź | Małgorzata Szymańska | 2004 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 162 | Marek Zarzycki | 93-321 Łódź | Małgorzata Neuman | 2000 | 2005 2010 | |
Szkoła Podstawowa nr 169 | Elżbieta Miętus | 94-231 Łódź, | Michał Miszczak | 1996 |
| |
Szkoła Podstawowa | Barbara Narkiewicz
| 90-038 ŁÓDŹ, | Katarzyna Marchewka
| 2004 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 173 | Bożena Biniek | 90-009 Łódź | Aleksandra Wdzięczak | 2001 |
| |
Szkoła Podstawowa | Beata Rubinkowska | Łódź 93 – 259 | Renata Stępień | 2005 | 2009 | |
Szkoła Podstawowa Nr 175 | Beata Ciupińska | 90-202 Łódź, |
Bogusława Kołodziejczyk | 1996 |
| |
Szkoła Podstawowa nr 182 | Iwona Sosnowska | 91-103 Łódź | Lucyna Kobierecka
| 2003 |
| |
Szkoła Podstawowa Nr 186 przy | Paweł Piotrowski | 93-121 Łódź; | Agnieszka Kurzawa | 2007 |
| |
Szkoła Podstawowa | Mirosław Drabent | 93-2013 Łódź | Jolanta Stradza | 1996 | 2005 | |
Szkoła Podstawowa | Anna Wójcik | 93-154 Łódź | Magdalena Łuczak lena.luczak@gmail.com | 2004 | 2010 | |
Szkoła Podstawowa Nr 192 | Violetta Gortat | 94-017 Łódź | Aneta Tomczak | 2011 |
| |
Szkoła Podstawowa | Zdzisława Jóźwiak | 93-143 Łódź | Anna Czajkowska | 2007 |
| |
Szkoła Podstawowa | Anna Wojciechowska | 92-504 Łódź, | Ewa Marciniak | 1998 | 2005 | |
Szkoła Podstawowa Specjalna | Anna Berg | 91-474 Łódź | Sylwia Szutenbach | 2001 |
| |
Szkoła Podstawowa | Wiesława Sobczyk | 92-720 Łódź | Agnieszka Marosik | 2000 | 2006 | |
Szkoła Podstawowa | Magdalena Czwartosz - Bujnowicz | 92-413 Łódź | Małgorzata Maszke | 2004 | 2007 | |
Szkoła Podstawowa | Hanna Radziszewska | 91-008 Łódź | Danuta Kieszkowska-Smentek | 2000 |
| |
Szkoła Podstawowa | Ewa Ciemnicka | 93-569 Łódź, | Krystyna Nowotny | 1996 |
|
Gimnazja
L.P | Nazwa szkoły | Nazwisko Dyrektora | Adres placówki | Koordynator | Rok uzyskania Certyfikatu Ł | Rok uzyskania Certyfikatu W |
---|---|---|---|---|---|---|
Gimnazjum nr 2 | Maria Dyhdalewicz
| 90 - 262 Łódź | Joanna Tomporek – Przycka asiktomporek@poczta.onet.pl | 2004 |
| |
Gimnazjum nr 7 | Ewa Florczak | 91 – 134 Łódź | Elżbieta Maliszewska | 2003 | 2009 | |
Gimnazjum Nr 8 | Ilona Szmatowicz | 91-022 Łódź | Zofia Marczyk | 2000 |
| |
Gimnazjum Nr 10 | Bożena Nawrocka | 91-710 Łódź | Edyta Magińska | 2010 |
| |
Gimnazjum nr 14 | Renata Lipińska | 91-836 Łódź | Dorota Filewska | 1999 | 2005 | |
Gimnazjum nr 19 | Ireneusz Maj | 90-087 Łódź | Iwona Miksa | 1999 |
| |
Gimnazjum nr 21 | Bogumiła Adamska | 94- 108 Łódź | Małgorzata Markowska | 1999 |
| |
Gimnazjum nr 22 | Anna Stelmasiak | 94-054 Łódź | Ewa Mardini | 1999 | 2005 | |
Gimnazjum nr 23 | Anna Rabieg | 94-304 Łódź | Anna Brzozowska | 2000 |
| |
Gimnazjum Nr 24 | Jolanta Prochaska | 91-065 Łódź, | Olga Hadław-Klimaszewska | 1999 | 2005 2010 | |
Gimnazjum nr 25 | Iwona Kramarz | 90-528 Łódź | Dorota Bałdys | 2005 |
| |
Gimnazjum Nr 26 | Jolanta Kowalska | 90-755 Łódź, | Małgorzata Kłosińska | 1999 | 2007 | |
Gimnazjum nr 29 | Maria Giełzak
| 92-306 Łódź | Hanna Gosa | 2000 |
| |
Gimnazjum nr 31 | Stanisław Tokarczyk | 93-217 Łódź ul. | Ewa Kujawa | 2011 |
| |
Gimnazjum nr 32 | Jolanta Kuśmirek | 90-325 Łódź, | Mirosława Jasiak | 2000 |
| |
Gimnazjum nr 33 | Maria Jolanta Chojnacka | 92-108, Łódź | Małgorzata Antosik. | 1999 |
| |
Gimnazjum nr 34 | Aleksandra Bonisławska | 92-511 Łódź | Anna Komorowska | 1999 |
| |
Gimnazjum nr 35 | Ewa Świdzińska | 92-538 Łódź | Anetta Kowalczyk | 1999 |
| |
Gimnazjum nr 36 | Ewa Miłkowska | 92-413 Łódź | Beata Garczyńska
|
2005
| 2008 | |
Gimnazjum nr 37 | Małgorzata Olejnik | 93-524 Łódź | Małgorzata Frasunek | 1999 |
| |
Gimnazjum nr 39 | Anna Kaczorowska | 93-319 Łódź | Ewa Osowska
| 1999 |
| |
Gimnazjum nr 41 | Mariola Ignatowska | 93-552 Łódź | Edyta Krajewska | 2004 | 2007 | |
Gimnazjum Nr 42 | Waldemar Kokczyński | 93-491 Łódź | Monika Garstka – Szot | 1999 |
| |
Gimnazjum nr 43 | Krzysztof Jurek | 93-321 Łódź | Krystyna Wypchło | 2003 |
| |
Gimnazjum nr 44 | Grażyna Wojdyła | Łódź 93-267 | Sławomir Kraska | 2004 |
| |
Gimnazjum nr 45 | Ewa Kraska | 93-248 Łódź, | Ilona Kędzierska | 1999
| 2006 | |
Gimnazjum nr 46 | Dariusz Pawelec | 93-144 Łódź | Monika Bieniek-Szychowska | 2001 | 2006 | |
Gimnazjum Nr 51 przy | Paweł Piotrowsk | 93-121 Łódź; | Agnieszka Kurzawa | 2007 |
| |
Gimnazjum Nr 53 przy MOW nr 3 | Hanna Radziszewska | 91-008 Łódź | Danuta Kieszkowska-Smentek | 2000 |
| |
Gimnazjum Specjalne NR 57 | Urszula Rados | 91-744 Łódź | Magdalena Ochocka | 2007 |
| |
Gimnazjum nr 61 W ZSS nr 7 | Zdzisława Jóźwiak | 93-143 Łódź | Anna Czajkowska | 2008 |
| |
Gimnazjum nr 63 W ZSS nr 9 | Małgorzata Żołowicz | 91-518 Łódź | Zofia Rachilewicz | 2001 |
| |
Gimnazjum Nr 64 | Dorota Szymonowicz | 91-232 Łódź | Grażyna Wojciechowska | 2007 |
| |
Gimnazjum nr 68
| Anna Tomaszewska | 91-866 Łódź | Aneta Fortuna - Szymczyk | 2003 |
| |
Gimnazjum w Topoli Królewskiej | Jan Perka
| 99-100 Łęczyca | Bożena Kuś | 2002 | 2006 | |
Społeczne Gimnazjum T.O. Edukacja | Ewa Ciemnicka | 93-569 Łódź, | Krystyna Nowotny | 1999 |
|
Szkoły Ponadgimnazjalne
L.P | Nazwa szkoły | Nazwisko Dyrektora | Adres placówki | Koordynator | Rok uzyskania Certyfikatu Ł | Rok uzyskania Certyfikatu W |
---|---|---|---|---|---|---|
XXI Liceum Ogólnokształcące | Janusz Bąk | 90-509 Łódź | Małgorzata Galus gosiagalus@yahoo.com | 1999 |
2005 | |
XXVIII Liceum Ogólnokształcące | Elżbieta Miniszewska | 91-705 Łódź | Dorota Sprudin | 2008 |
| |
XLVII Liceum Ogólnokształcące | Ewa Świdzińska | 92-538 Łódź | Anetta Kowalczyk | 2003 |
| |
XLV Liceum Ogólnokształcące przy ZSO nr 7 | Anna Rabiega | 94-304 Łódź | Anna Brzozowska | 2000 |
| |
LVI Liceum Ogólnokształcące | Anna Tomaszewska | 91-866 Łódź | Aneta Fortuna - Szymczyk | 2003 |
| |
Technikum nr 9 | Henryka Michalska | 93-590 Łódź | Renata Waczyńska - Wróblewska | 2003 |
2006 | |
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 9 | Henryka Michalska | 93-590 Łódź | Renata Waczyńska - Wróblewska | 2003 |
2006 | |
Technikum nr 23 | Anna Tomaszewska | 91-866 Łódź | Aneta Fortuna - Szymczyk | 2003 |
| |
Technikum Przemysłu Spożywczego | Joanna Kośka | 95-845 Łódź | Agnieszka Sobczak | 2004 |
| |
Zasadnicza Szkoła Zawodowa | Joanna Kośka | 95-845 Łódź | Agnieszka Sobczach | 2004 |
| |
Technikum Nr 17 przy | Józef Kolat | 93-502 Łódź | Małgorzata Krukowska | 2002 |
2005 2010 | |
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 17 przy | Józef Kolat | 93-502 Łódź | Małgorzata Krukowska | 2002 |
2005 2010 | |
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 23
| Dorota Szymonowicz | 91-232 Łódź | Grażyna Wojciechowska | 2007 |
| |
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 4 przy MOW Nr 3 | Hanna Radziszewska | 91-008 Łódź | Danuta Kieszkowska-Smentek | 2000 |
|
Placówki w okresie przygotowawczym
Lp. | Nr szkoły | Telefon | Kod | Adres | Koordynator | Termin rozpoczęcia stażu |
Przedszkole Miejskie Nr 89 | 684 76 63 | 93 510 | Ciołkowskiego 7a | Ewa Czernik Maria Jaśkiewicz | Listopad 2006 | |
Gimnazjum Publiczne Nr 30 | 678 63 70 | 92-221 | Nowogrodzka 6/14 | Agnieszka Laskowska | Listopad 2006 | |
Publiczne Gimnazjum Nr 38 | 684 20 48 | 93 432 | Municipalna 4 | Teresa Grudzińska Danuta Skonka | Grudzień.2006 | |
LI Liceum Ogólnokształcące | 681 13 83 |
| Przybyszewskiego 73/75 | Ryszard Kaźmierczak Dyrektor | Listopad 2007 | |
Szkoła Podstawowa Nr 142 | 659 76 36 | 91-527 | Łupkowa 6 | Małgorzata Budynek | Październik 2009 | |
| Zespół Szkół Ponadgimn. Nr 13 | 659 82 22 | 91-503 | Skrzydlata 15 | Małgorzata Krukowska | Październik 2009 |
Przedszkole Miejskie Nr 183 | 673 85 97 | 92-544 | Czernika 18 | Ewa Skrzydlewska | Listopad 2010 | |
Przedszkole Miejskie Nr 63 | 679 39 02 | 92-002 | Potokowa 15 | Dorota Matczak Anna Łukaszewska | Listopad 2010 | |
Przedszkole Miejskie Nr 93 | 679 36 73 | 92-005 | Wichrowa 1A | Ewelina Stepnik Dagmara Suchy | Listopad 2010 | |
Szkoła Podstawowa Nr 14 | 636 15 35 | 90-301 | Wigury 8/10 | Magdalena Baranowska – Majtczak | Październik 2011 | |
Specj. Ośrodek Szkol-Wychow. Nr 1 | 684 51 48 | 93-138 | Siedlecka 7/21 | Marcin Pieńkowski | Październik 2011 | |
Szkoła Podstawowa Nr 166 | 651 57 57 | 91-037 | Szamotulska 1/7 | Dyr.Barbara Jarcka – Kowalczyk | Październik 2011 | |
Zespól Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 19 | 637 72 82 | 90-542 | Żeromskiego 115 | Małgorzata Matecka | Październik 2011 | |
Szkoła Podstawowa Nr 45 | 616 01 53 | 91-431 | Boj. Getta Warszaw. 3 | Monika Blanka Jakóbiec | Październik 2011 | |
Przedszkole Miejskie 23 | 636 04 22 | 90-549 | Żeromskiego 105 | Dyr. Lidia Sokalska | Październik 2011 | |
Przedszkole Miejskie Nr 94 | 679 25 64 | 92-108 | Janosika 136 | Sabina Piasecka Małgorzata Bilicka | Listopad 2011 | |
Szkoła Podstawowa Nr 48 | 652 03 60 | 91-211 | Rydzowa 15 | Sławomir Maciejewski -dyr. | Listopad 2011 |