Lekcja Modelowa LA dla każdego

Łódzkie  Centrum  Doskonalenia  Nauczycieli

i  Kształcenia  Praktycznego

90-142 Łódź, ul. Kopcińskiego 29

sekretariat ds. doskonalenia  tel./fax (042) 678 10 85,  e-mail:wcdnikp@wckp.lodz.pl

dyrektor   tel. (042) 678 33 78,      fax (042) 678 07 98           www.wckp.lodz.pl

Łódź, dnia 29.02.2016 r.

SZYBKA INFORMACJA 184

ROK SZKOLNY 2015/2016

zajęcia dla nauczycieli
wychowania fizycznego w szkołach podstawowych

Zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego w szkołach podstawowych na zajęcia modelowe w ramach Projektu „Lekkoatletyka dla każdego” ,które odbędą się 14 marca 2016 r.  w Szkole Podstawowej nr 65 ul. Pojezierska 10 w  godz. 14.00 – 15.30.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną w formie zabawowo-zadaniowej ćwiczenia rozwijające ogólną sprawność fizyczną i koordynację ruchową, kształtujące prawidłową postawę ciała oraz ćwiczenia śródlekcyjne, gry i zabawy dla uczniów klas I–III.

Nauczyciele uczestniczący w zajęciach poznają możliwości wykorzystania bezpiecznych, specjalistycznych środków dydaktycznych, stymulujących wszechstronny rozwój dzieci. Dowiedzą się, jak poprzez ich stosowanie motywować uczniów do wykonywania zadań ruchowych.

Zajęcia poprowadzą eksperci projektu pani Grażyna Ostojska i Pan Łukasz Gębarski.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionej Karty Zgłoszenia do 11 marca 2016 r. na adres ŁCDNiKP lub  na adres e-mail doradcy: matczak@toya.net.pl

Uczestnicy otrzymają potwierdzenia udziału w spotkaniu.

Serdecznie zapraszamy!

Opracował: