modelowe zajęcia edukacyjne dla nauczycieli wychowania fizycznego w szkołach podstawowych

Zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego w szkołach podstawowych na zajęcia modelowe, która odbędą się 7 listopada 2012 r.  w Szkole Podstawowej nr 34 ul. Ćwiklińskiej 9  w  godz. 14.30 – 16.30.

Celem spotkania jest prezentacja ćwiczeń indywidualnych, w dwójkach, w zespołach wieloosobowych oraz gier i zabaw z wykorzystaniem piłeczek tenisowych ukierunkowanych na rozwijanie sprawności ogólnej, szczególnie koordynacji. Prezentowane zabawy i ćwiczenia mogą być stosowane nie tylko w klasach IV – VI, ale również w edukacji wczesnoszkolnej podczas lekcji wychowania fizycznego prowadzonych na małych salach gimnastycznych.

Zajęcia poprowadzą Panie Agata Bors – Nawrocka oraz Agnieszka Rauchert, nauczycielki wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 34.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest przesłanie na adres ŁCDNiKP wypełnionej Karty Zgłoszenia do dnia 5 listopada 2012 r.  Uczestnicy otrzymają potwierdzenie udziału oraz opis prezentowanych ćwiczeń, gier i zabaw.

Serdecznie zapraszamy!

Opracowała: